Chamskie odpowiedzi do chłopaka

Pobierz

Twoja stara cofa się do przodu.. Planowałam już wcześniej z moim chłopakiem jak go spędzimy.. :P Chciałabyś mieć tatuaż?. :) Odrzuca Ciebie jak chłopak ma krzywe zęby ?. Nie znoszę Polaków, oni w ogóle nie potrafią obchodzić się z kobietami.. Jejku, ale bełkot.. jak chodzi o tą koleżankę to jest bardzo wścibska i do tego bezczelna .. 6.Masz twarz jakby cię w dzieciństwie karmili z procy.. :) posiadasz jakiś fetysz?. 2.Nie naruszaj mojej przestrzeni powietrznej swoim wczorajszym oddechem.. Szkoła - zapytaj eksperta (1168) Szkoła - zapytaj eksperta (1168) Wszystkie (1168) Język angielski (739) Język polski (208) Matematyka (221) Biznes i .1.Twoja stara jest jak wózek w supermarkecie: wrzucasz 2 złote i pchasz ile chcesz.. Twoja stara pije wodę po pierogach.. Spadaj na drzewo wieśniaku z kompleksem źle powiązanego snopka siana.Chłopie ustaw się prostopadle do ściany, weź szybki rozbieg i zdrzemnij się trochę bo Dobranocka dopiero o 19 00.. Pytania .. - No właśnie, a czas ucieka!. *** Chwali się jeden biznesmen drugiemu: - Wiesz, jaka sekretarkę zatrudniłem?Ciekawe, chamskie i szczere pytania do gry w pytania Gra w pytania z chłopakiem lub dziewczyną - czym się różni od gry z przyjaciółką?. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. 3.Jak byles maly matka nosla cie w siatce i napier.. po kraweznikach.. 5.Jak cię walne, to wpadniesz w taki rezonans, ze ci się jajka potłuką..

pyta np czy mam chłopaka mówię ... Weź się w garść - idź odgarniać śnieg.

:P Jestes religijna?. Które powiedzenia są śmieszne, które żenująco głupie ( cringe ), a które najbardziej skuteczne.. 8.Jak Cie toporne *lkiem, to Cie sraki optają, zarękasz machami i trupniesz .Mar 31, 2021[CENZURA] na czole grzyba na fiucie grzyba na [CENZURA] takiego garba że sznurówki będziesz wiązał na stojąco penisa pod pachą wielu schyleń w męskiej ubikacji żeby ci [CENZURA] do odkurzacza wessało żeby ci drzwi [CENZURA] przytrzasły żeby ci karp [CENZURA] ujebał zboczeńcu żeby ci prącie odjebało na wojnie żeby ci pielucho-majtek zabrakło żeby ci [CENZURA] urusł o jakieś 5cm, będziesz miał wtedy 10cm żeby ci przeszły te wrzody na [CENZURA] żebyś miał osobne .Jun 18, 2021odpowiedział (a) 15.02.2011 o 14:50: Daj mi swoje zdjęcie.. bo chce sobie zrobic kanapke z pasztetem.. Twoja stara nie wie, co to ból.1.. ciągle mnie wypytuje o życie prywatne .. Prawdopodobnie największa baza najciekawszych tekstów na podryw w internecie z oceną ich skuteczności..

:) jeśli tak to jaki i gdzie?Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Chamskie odzywki do chłopaka ?

7.Jak ci *.. to ci się odbije orężadą z komunii.. Piotrek ja Cię nawet polubiłem, ale poszę trzymaj ręce z dala od klawiatury.Apr 13, 2022Odp: chamskie komentarze chłopaka Pamiętaj jedną rzecz.. Twoje zęby są jak gwiazdy na niebie żółte i daleko od siebie.. - odpowiada dziewczyna.. Twoja stara maluje się w Paincie.. Twoja stara pierwsza powiedziała "kopytko".. Zasługujesz na faceta, który potraktuje Cię na randce jak księżniczkę".. Twoja stara uczy i bawi.. Twoja stara ma coś w sobie.. Nie twoja stara, tylko Ketoprom.. zacznę od tego od początku gdy tylko się przyjęłam nie mówię o swoim życiu prywatnym nie ufam ludziom .. 20 Odpowiedź przez terrora 2012-12-30 22:20:05 terroraWolałabym chyba, żeby powiedział szczerze, ale miło, np. "Słuchaj, jesteś fajną dziewczyną, ale jednak nie w moim typie.. Gra w pytania to klasyczna gra, która jest świetnym sposobem na zabicie nudy, ale również sprawdzi się, aby lepiej poznać drugą osobę.1 day agomam dziwną koleżankę w pracy .. ;) Jaki sport lubisz uprawiać?. już parę razy jej mówiłam , ze nie chce się nikomu zwierzać etc do niech to nie dociera .. Twoja stara ma powody do mruczenia.. (jak do zadwoni ) pomyłka to nie jest numer do psychiatry 2.gdyby za głupote płacili to był byś milionerem 3.w konkursie na najwiekszego głupka świata miał byś pierwsze miejce 4. jesli myślisz że sie ciebie boję masz racje moge zarazić sie od ciebie idiotyzmem 5.masz śmiech jak hiena nie obrażając hien;) Potrafiłabyś pokochać chłopaka który nie jest w Twoim typie ale u którego podoba Ci się bardzo charakter?.

PS mialybyc tylko odpowiedzi POWYZEJ 18 roku zycia Moim zdaniem Twój facet zachował się jak ostatnia świnia.

Powinnaś mu to .May 26, 2022Dziewczyna mówi do chłopaka: - Za pół godziny wracają moi rodzice… Chłopak odpowiada: - No to co, przecież my nic takiego nie robimy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt