Napisz z którym z bohaterów chciałbyś się zaprzyjaźnić

Pobierz

Udostępnij.. To było naprawdę śmieszne.. coś innego, każdy z nich był na swój sposób wyjątkowy.Za kolegów mogłabym mieć całą trójkę.. .W powieści Ireny Jurgielewiczowej "Ten obcy" zapoznajemy się z grupą młodych ludzi.. 2010-04-22 15:05:38 "Ten Obcy" Który z bohaterów nie chciałbyś się zaprzyjaźnić 2010-02-24 15:26:59; Napisz z którym z bohaterów lektury "Opium w rosole" nie chciałbyś się zaprzyjaźnić?. Wybór swój uzasadnij.. 2010-05-17 20:41:39; Z którym z bohaterem książki pt. Harry Potter chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego?. Nikt nigdy z nim się nie nudził.. Ja chciałabym zaprzyjaźnić się z Anną dlatego, że miała śmieszne przygody z Lisą.. Umiała wysłuchać i potrafiłaby pomóc .. usuniety; 24.04.2012 Chciałabym zaprzyjaźnić się z Colinem Cravenem, ponieważ to bardzo interesująca osoba.. Oczywiście, możesz wybrać spośród innych bohaterów .Którym bohaterem chciałbyś być?. Była ona wesołą oraz bardzo pogodną dziewczynką.. W harcerskiej drużynie Buków dał się poznać jako młodzieniec pewny siebie, obdarzony szczególną charyzmą i .Zadanie: z którym z bohaterów chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego lektura quot ten obcy quot Rozwiązanie: z ulą ponieważ jest piękna i ładna i miła Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Z którą z postaci lektury Ten obcy nabardziej chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.Opisz charakter wybranej postaci..

Z którym z nich chciałbyś się zaprzyjaźnić?

Odpowiedź Guest.. Zenek był starszy od reszty bohaterów.Jego matka dawno zmarła, natomiast ojciec był alkoholikiem.Zenek Wójcik był wysokim i szczupłym chłopcem.Z którym z bohaterów Ten Obcy chciałbyś najbardziej się.. - rozwiązanie zadania .. Najbardziej chciałabym zaprzyjaźnić się z Ulą, ponieważ czuje, że do siebie pasujemy.. 2009-03-24 19:05:59Z którym bohaterem ,,mikołajka" chciałbyś się zaprzyjaźnić ( 10 zdań ) plisss na jutro pomocy .. Bardzo chciałbym zaprzyjaźnić się z Mikołajkiem.. 2014-04-16 16:56:22; Jakim bohaterem z książki chciałbyś być?. Środkowym, tym najlepszym w jakiejś grupie znajomych, tak jak np. Feri Acz.. Pomogłabym jej z problemami i liczyłabym na wzajemną pomoc.. 150 wyrazów) 1 Zobacz odpowiedź Niuula1234 Niuula1234 Odpowiedź: Przyjaciel, to osoba którą obdarzamy zaufaniem i wiemy, że zawsze możemy na nią liczyć.. Od .Z którym z bohaterów "Kamieni na szaniec" chciałbym się zaprzyjaźnić i dlaczego.. Dziewczynka miała około trzynastu lat, więc była moją rówieśniczką.. Najchętniej zaprzyjaźniłabym się z Alkiem - Aleksym Dawidowskim.. Kilka lat po rozejściu się jej rodziców zmarła jej mama.Z którym bohaterem/ką z "Gra o Tron" chciałbyś/abyś się zaprzyjaźnić?.

Z którym bohaterem chciałbyś/abyś się zaprzyjaźnić?

Przez to była skryta i małomówna i źle się z tym czuła.. Przy wnioskowaniu i dokonywaniu wyborów zawsze potrafił trafić do sedna człowieka, a przez to potrafił zdobyć posłuch nawet u osób wybuchowych.Z którym z bohaterów lektury "Ten Obcy" chciałbym się zaprzyjaźnić i dlaczego?. Zanim napiszesz Zastanów się, który z chłopców jest ci najbliższy.. 2010-02-12 16:17:59; Z którym z bohaterem książki pt. Harry Potter chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego?. Myślę, że na miano "tego" prawdziwego przyjaciela, na którym można polegać .Bohaterowie "Syzyfowych prac" to twoi rówieśnicy.. W swoim życiu doznał wiele smutku, rozczarowań i cierpienia.. Jest on jednym z bohaterów książki Kamińskiego "Kamienie na szaniec".. zadanie dodane 12 listopada 2011 w Język polski przez użytkownika m127 ( -100 ) [Szkoła podstawowa]z którym bohaterem lektury tajemniczy ogród chciałbyś się zaprzyjażnić.. Widząc Rudego zmaltretowanego po przesłuchaniach prowadzonych przez gestapowców "w Zośce wszystko skręcało się z cierpienia".. Co prawda była troszkę szalona , ale to tylko dodawało jej uroku.Chciałabym zaprzyjaźnić się z Pestką Ubyszówną z powieści pt. ,,Ten Obcy".. Jest ona mądrą i pełną ciepła dziewczynką.. Z jednej strony dziewczyna nie mogła znaleźć porozumienia z zapracowanym ojcem, po tym jak opuścił jej mamę..

Jednak, z którym z nich chciałabym się zaprzyjaźnić ?

.Bohater , z którym chciałabym się zaprzyjaźnić byłaby Pesta.. Chłopiec ten jeszcze zanim przyszło mu się zmierzyć z trudną rzeczywistością wojny, odznaczał się wyjątkowymi cechami.. Szymon_Buczek 5 lat temu.. Napisz jak najwięcej czasowników .Zachowywała się jak chłopak i lubiła się bić.. Chłopiec ten był zawsze uśmiechnięty.. I pan Monchobiere kazał Euzebiuszowi zostać po lekcjach, co ucieszyło Alcesta, bo zawsze fajnie, jak się zostaje po lekcjach z innymi chłopakami.Zadanie: z którym z bohaterów lektury ten obcy chciałbyś się zaprzyjaznić uzasadnij dla czego Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Z kim zaprzyjaźnię się z dzieci z Bullerbyn?. Z którym z bohaterów powieści "Ten obcy" chciałbyś.. Charakterystyka Fileasa Fogga - Autor .Ten, który jest bardzo silny i lubi dawać chłopakom w nos i mnóstwo innych, którzy strasznie hałasowali (…) Nie śmiał się tylko Euzebiusz, który podszedł do Rufusa i rąbnął go w nos.. Między innymi była to wyjątkowa wrażliwość i delikatność.Miał bardzo miłe usposobienie, był pełen delikatności, wrażliwości , co szło zresztą w parze z bardzo miłą, może nawet dziewczęcą powierzchownością.. Z drugiej zaś strony bardzo wrażliwa.Gdybym mogła być przyjacielem jednego z bohaterów z powieści pt. "Ten Obcy", moją przyjaciółką najprawdopodobniej byłaby to Ula..

z jakim bohaterem lektury chciałbyś sie zaprzyjaźnić?

(kawałek charakterystyki)?. Uparty, odważny Andrzej Radek, tajemniczy Bernard Zygier czy wrażliwy, nieco zarozumiały Marcin Borowicz?. 2013-06-03 19:00:43Napisz, z którym z bohaterów powieści "W pustyni i w puszczy" chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.. Troszczyła się o innych.. Nie lubię osób, które za wszelką cenę chcą być np. Jest spokojny, lecz nie wiadomo, co można się po nim, spodziewać.. Jeśli wolisz o Pestce napisz w komentarzu.. Skomentuj.. Z niektórymi z nich chciało by się zaprzyjaźnić, z innymi niekoniecznie.Z którym bohaterem lektury "Kamienie na szaniec" najchętniej byś się zaprzyjaźniła?. Zośka miał wiele cennych zalet.. napisz, z którym z bohaterów "Kamieni na .Po przeczytaniu książki pt. "Kamienie na szaniec" zastanawiałam się z którym bohaterem mogłabym się zaprzyjaźnić.. Dziewczyna przyjechała z mamą na wakacje do Olszyn.. Był wysoki,.Z którym z bohaterów powieści "Ten obcy" chciałabym/bym się zaprzyjaźnić i dlaczego - napisz krótką wypowiedź (8-10 zdań).. Podioł walkę o swoje życie i zrozumiał, że ma dla kogo żyć.Chciałabym zaprzyjaźnić się z Boką, ponieważ był bardzo pomysłowym i miłym chłopcem.. Jest on chłopcem, który ma podobny charakter do mnie.. Jest przyjaciółką Uli Zalewskiej, należy do grupy przyjaciół, w której są: Ula Zalewska, Marian Pietrzyk, Julek Miler i od niedawna Zenek Wójcik.Z którym z bohaterów "Kamieni na szaniec" chciałbym się zaprzyjaźnić i dlaczego .. był pełen delikatności, wrażliwości , co szło zresztą w parze z bardzo miłą, może nawet dziewczęcą powierzchownością.. Każdy z bohaterów wywołuje różne emocje.. albo: Zenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Na przykład kiedy szły z Lisa do sklepu, albo kiedy ciężko pracowały w polu ze swoimi wymyślonymi słowami.. 2010-03-09 19:03:25Z którym z bohaterów "Syzyfowych prac" chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.. Po dłuższym namyśle, doszłam do wniosku, że Tadeusz Zawadzki jest mi najbliższy.. Ula Zalewska jest wychowana przez ciotki, ponieważ jej rodzice rozwiedli się, kiedy była jeszcze małą dziewczynką.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Chcę zaprzyjażnić się z Anną bo jest zawsze wesoła .. 2009-03-24 19:05:59; Z którym z bohaterów książki "Ten Obcy" chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego?. 2012-05-23 18:25:56; Jakim bohaterem książkowym chciałabyś/ chciałbyś być?. Była również bardzo zaradna i mądra.. W Boce podobało mi się to, że z każdej trudnej sytuacji potrafił wyjść bez żadnych kłopotów.Najbardziej bliska jest mi postać Uli Zalewskiej.. Była uczciwą i uczynną dziewczynką.. Marta Kowalczuk Chciałabym się zaprzyjaźnić z Pestką Ubyszówną..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt