Co robisz w wolnym czasie po niemiecku

Pobierz

Chętnie chodzę na dyskoteki.. Zdarzyło się to trzy lata temu.Czami w wolnych chwilach czytam książki i serfuje po internecie jednak gdy mam go więcej wyjeżdżam do mojej przyjaciółki Luizy do Lublina i tam wspólnie spędzamy go na rożnych zabawach.. Spotykam się z przyjaciółmi.. W czasie wolnym oglądam telewizje.. jej przyjaciel maluje w wolnym czasie.. [Po niemiecku] , później przetłumacz na polski.Jak jest po niemiecku co robisz chętnie?. Co znaczy i jak powiedzieć "czas wolny" po niemiecku?. Przykłady użycia.. czas wolny (po pracy) Niemieckiego najszybciej nauczysz się online.. - Freizeit, Feierabend .. (Co robisz w swoim wolnym czasie?). Możemy też dodać coś o osobie, z którą spędzamy czas wolny.. Najpierw zapytam co na ten temat sądzą nauczyciele.. [przykł.]. Widzę panią wychodzącą z pokoju nauczycielskiego.. które pozostawały wolne od pryszczycy przez przynajmniej trzy miesiące przed pozyskaniem nasienia i 30 dni po pozyskaniu lub, w przypadku nasienia świeżego, do dnia wysyłki, przy czym przynajmniej przez 30 dni poprzedzających dzień pozyskania nasienia w promieniu 10 km od centrum nie odnotowano żadnego przypadku pryszczycy;Krótka rozmowa w języku niemieckim?. po niemiecku.. Spotykasz się z przyjaciółmi czy po prostu leniuchujesz?. Przykłady użycia - "Co robiłeś wczoraj?". Polish I tak następne 10 lat spędziłem na czytaniu o wronach w wolnym czasie .Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie..

Co robisz w wolnym czasie?

co tydzień jeżdżę konno , jeżdżę na rolkach , tanczę Hip hop w Rewanżu , chodzę na spacery , spotykam się z przyjaciółmi .. i jeszcze coś podobneee ,.. Z góry Dzięki !~Czas wolny - słownictwo w języku niemieckim 7 maja 2010 Odsłon: 70 574 3 komentarze Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mailw wolnym czasie po niemiecku .. Przykłady użycia - "co robisz?". po niemiecku.. Chętnie jeżdżę rowerem.. jw2019 jw2019 Dyspozycyjność do pracy w czasie wolnymZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Tłumaczenie słowa 'W czasie wolnym zwykle.'. i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Sprawdź tłumaczenia 'Co robisz w wolnym czasie?'. W czasie wolnym gram w piłkę.. konnen odmiana rozmówki niemieckie opis przyjaciela po niemiecku zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce po niemiecku.czas wolny - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. ( po niemiecku )?. Co robisz w wolnym czasie?. Już za moment będziesz w stanie w prostych zdaniach wyrazić to po niemiecku.. Jak opowiadać o swoich zainteresowaniach, tak aby dla Niemca było to interesujące?.

... Co robisz w wolnym czasie?

Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'Co robisz w wolnym czasie?'. Definicja .. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.A co ty robisz w swoim czasie wolnym?. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Co znaczy i jak powiedzieć "w wolnym czasie" po niemiecku?. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.Co robi Niemiec w czasie wolnym?. Ja nie chodzę do teatru.. j.w To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćJęzyk Niemiecki - Napisz co robisz w wolnym czasie , minimalnie 10 do maxymalnie 15 zdań .. [przykład] volume_up.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Czwartek 23 listopada, postanowiłam dowiedzieć się co młodzież robi w wolnym czasie.. Czy pod tym względem różnimy się od Niemców?. W czasie wolnym serfuję w Internecie.Przydatność 65% Wolny czas młodzieży - komputer.. po niemiecku.. Gram chętnie na komputerze.. jak żyć za granicą Wszystko, co musisz wiedzieć o życiu w innym państwie Więcej .Przykłady użycia - "wolny czas" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

- in der Freizeitco robisz w wolnym czasie po niemiecku???

Z ostatnich badań statystycznych wynika, że Polak w czasie wolnym najchętniej …śpi.. na 1 str z zeszytu Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.co robisz w wolnym czasie.. [przykł.]. Jeździsz na rowerze?. Wolny czas poświęcam też czasami rodzinie, wyjeżdżając z nimi na rożne wycieczki i chodząc na spacery, lecz przede wszystkim spędzam go z .Co robisz w wolnym czasie?. Przykłady użycia - "W czasie wolnym zwykle.". po niemiecku.. Ten test pomoże Ci poćwiczyć słownictwo związane z hobby.II.4.6.1.. na język Niemiecki.. Moje hobby są samochody.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Was machst du gern?-co robisz chętnie Was machst du in der Freizeit?-co robisz w wolnym czasie Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] blocked odpowiedział(a) 09.10.2010 o 10:13 .W czasie wolnym od pracy można się było swobodnie poruszać po obozie.. Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Jak po niemiecku napisać '' W wolnym czasie słucham muzyki i spotykam się z przyjaciółmi.. Oto przykładowe tematy na rozmowę.. A jeśli nie spędza tego czasu w łóżku, to ogląda telewizję.. Wtedy najczęściej użyjemy przyimków: mit - z bei - uPrzykłady użycia - "Co robisz w wolnym czasie?".

KLUB - Co robisz w wolnym czasie?

W tym celu odwiedziłam Gimnazjum nr 3 w Ostrowie Wlkp.. - Dzisiaj oglądam telewizję.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.w wolnym czasie - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Anna Jędrzejczyk; 31/01/2020; Klub Niemiecki w praktyce.. Ich fahre Rad.-jeżdzę na rowerze.Co robisz w czasie wolnym 20 zdań?. Przykłady użycia.. Zapraszam serdecznie na kolejną lekcję z cyklu Ich spreche Deutsch - Przydatne zwroty - czas wolny.Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Wymień 15 czynności, które można robić w wolnym czasie po niemiecku ;)In meiner Freizeit mache ich viele Dinge.=W moim wolnym czasie robie wiele rzeczy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt